Пошив Одежды

У вас є тканина, є ідея, але ви поки не так добре володієте мистецтвом розкрою, як хотілося б? Це не привід відкладати пошиття нової унікальної речі, або цілої колекції, адже ми готові взяти цю роботу на себе.

Перед тим як розкроїти тканину слід пройти процес розкладки лекал. Розкладка – це дуже складний технологічний процес, при виконанні якого враховується напрямок ворсу, малюнок, переплетення волокон та інші важливі моменти. В підсумку, зшитий одяг буде виглядати гармонійно і красиво. Ефективна розкладка не тільки дозволяє раціонально витрачати матеріали, але і спрощує розкрій тканини, який також вимагає уваги і професіоналізму.

Фахівці “Мануфактури одягу” досконало володіють майстерністю розкладки тканини і готові взяти на себе цей етап пошиття одягу. Також на основі розкладки ми виконаємо розкрій тканини, щоб готові вироби ідеально сиділи на ваших клієнтах і радували високою якістю.

Не закопуйте свій талант! Приходьте до нас і ваше бачення стилю і моди легко перетвориться в реальність. А виконана професіоналами робота стане хорошою основою успіху вашого бренду одягу. Всі овації дістануться вам: не сумнівайтеся. Ми вміємо зберігати таємниці.