Пошив Одежды

Практично кожен, хто працює в fashion-індустрії стикається з однією і тією ж проблемою – кому довірити пошиття одягу. Здавалося б, в нашій країні пошивочних цехів і ательє безліч, але вибрати місце, де ви отримаєте високу якість послуг за оптимальною ціною досить складно.

Компанія “Мануфактура одягу” пропонує пошиття та виготовлення одягу на професійному швейному обладнанні. У нас ви можете замовити пошиття цілої партії одягу і бути впевненими у високій якості виробів і оперативності виконання робіт.

Пошиття цілої партії – це ще й дуже вигідно з фінансової точки зору, а по-друге: якщо ви не так часто випускаєте одяг, то немає ніякого сенсу утримувати штат співробітників і закуповувати дороге обладнання.

Ми готові допомогти не тільки початківцям дизайнерам, але і гуру моди, які з яких-небудь причин не встигають відшити вироби в обмежені терміни. “Мануфактура одягу” зуміла об’єднати в собі всі ключові умови для успішного виготовлення середніх і малих партій одягу – високу якість, оптимальну швидкість і доступність. А це дозволяє задовольняти найвищі запити партнерів: дизайнерів, відомих брендів і корпоративних клієнтів.

Впевнені, що ви дуже талановиті і не гірше за нас вмієте шити. Але якщо у вас недостатньо на це часу – довірте цей процес нашій команді!

Ми зробимо все в кращому вигляді,так як для себе.