Час, коли одяг був безликий і ніяк не висловлював особистість кожного давно минув.

Сьогодні сукні, футболки і верхній одяг стали не тільки захистом від несприятливих погодних умов, а і способом висловити індивідуальність модниць та модників.

Етапи виготовлення одягу

Пошиття одягу: від ідеї до втілення

Пошиття одягу складається з безлічі етапів і на кожному з них надзвичайно важлива робота професіоналів Кожен, хто причетний до створення нових моделей повинен підходити до роботи не тільки зі знанням справи, але і з часткою креативу.

З чого починається пошиття одягу?

 1. Дизайн.
 2. Це перше з чого починається створення будь-якого предмета і мова не тільки про Ваш гардероб.

  Намальовані рукою художника моделі при правильному підході можуть перетворитися на справжні витвори мистецтва.

 3. Конструювання.
 4. Вдихнути в ескіз життя допоможуть конструктори, а звичайного малюнку ідея отримає на форму, колір і фарби.

 5. Розкрій і Розкладка лекал.
 6. Технологічно найскладніший етап, який під силу тільки професіоналові.

  Правильна розкладка – це запорука ідеального зовнішнього вигляду готового виробу і повне поєднання принтів, напрямки ворсу і текстури тканини.

 7. Пошиття взірців.
 8. Щоб побачити виріб у реальному розмірі і переконатись у тому, що він викличе приємні емоції у покупців – найкраще пошити кілька зразків з різних тканин та кольорів.

 9. Замовлення пошиття партії одягу.

Ви ще не впевнені, що це 100% успіх?

Перше – пошиття цілої партії обійдеться недорого, а друге – це можливість заявити про себе як про дизайнера модного одягу.

Пошиття одягу на замовлення у Києві та Україні

У вас є цікава ідея, але ви поки не знаєте як втілити її в життя і почати свій бізнес в світі моди? “Мануфактура одягу” пропонує пошиття на замовлення чоловічого та жіночого одягу. Ми надаємо послуги з пошиття як щоденних так і корпоративних варіантів одягу у будь-яких партіях.

Пошиття Одягу

Наші співробітники мають великий досвід у моделюванні і конструюванні одягу, а завдяки високотехнологічному виробництву всі операції з пошиття одягу можна робити в максимально короткі терміни.

Ми пропонуємо пошиття одягу оптом за вашими ескізами, а також допомогу на будь-якому з етапів виготовлення одягу.

Наприклад у вас на виробництві немає фахівця з розкладки лекал, та для вас економічно не вигідно платити зарплату фахівцю, який залучений до роботи раз на пів року. Ви можете звернутися до нас, і ми зробимо все якісно – ваша нова колекція отримає величезний успіх.

З детальнимицінами на послуги ви можете ознайомитися безпосередньо за номером телефону вказаним на сайті.

Фабрика з пошиття одягу – досвід і професіоналізм

“Мануфактура одягу” – це в першу чергу прекрасна можливість втілити ідею в життя дизайнерові, котрий тільки починає свій шлях у світі моди. Навіть якщо ви не впевнені у своєму вмінні – ми радо вам допоможемо: підберемо тканини та виконаємо будь-який етап для втілення вашого шедевру в життя.

Не бійтеся делегувати! Ми пропонуємо послуги пошиття одягу для будь-яких цілей – від пошиття корпоративної форми до пошиття сезонної колекції.