Спорт давно став невід’ємною частиною життя більшості людей. Шкільні спортивні секції, школи або командні змагання між філіями компаній вимагають спеціального одягу, який практично неможливо купити в магазинах. Адже, це не просто шорти і футболка, це певні кольори, логотипи і стиль приправлений командним духом.

Компанія “Мануфактура одягу” пропонує пошиття спортивного одягу, який не просто стане головним ідентифікатором певного виду спорту і команди, а й завдяки високій якості зробить ваш активний відпочинок комфортним і приведе до перемоги.

Стильний та зручний спортивний одяг для змагань, гри та просто активного відпочинку

Спортивний одягДля чого ж може знадобитися пошиття спортивного одягу на замовлення?

  1. Командні ігри. Матчі з футболу, волейболу або баскетболу можна проводити і на базі школи або університету, на місцевому рівні або ж всередині компанії. Красива, а головне якісна форма підкреслить ваш стиль і підніме командний дух.
  2. Дитячі спортивні школи. Форма в даному випадку знадобитися не тільки для гри в хокей або виступу на ковзанці. Ще спортивний костюм необхідний для поїздок на збори. Це допоможе об’єднати команду і створити максимально комфортні умови для юних спортсменів.
  3. Тренажерні зали та фітнес-центри. Приємно, коли тренери та персонал фітнес клубу в однаковій фірмовій формі. В даному випадку одяг для спорту виступає в якості корпоративного.
  4. Спортивні команди, вузів, підприємств і організацій. Спортивні традиції в компаніях, навчальних закладах і на підприємствах стають доброю нагодою проявити себе в тому чи іншому виді спорту. Тому зручна спортивна форма стане вашою візитною карткою.

Виготовлення спортивного одягу: ваша перемога буде яскравою

Пошиття спортивного одягуОсновні вимоги до будь-якої спортивної форми – це її зручність, простота в догляді та довговічність. Форма повинна витримувати не одне прання і при цьому зберігати презентабельний зовнішній вигляд. Не менш важливими характеристиками є яскравість фарб, універсальність і компактність. Також важливим критерієм є вид спорту і умови, в яких буде експлуатуватися форма.

Важливим показником якості спортивного одягу є матеріали з яких вона виготовлена. Тканина для пошиття повинна бути:

  • безпечною і одночасно комфортною в експлуатації, що особливо важливо під час занять спортом;
  • забезпечувати нормальний теплообмін;
  • добре витримувати експлуатацію і не втрачати презентабельний зовнішній вигляд.

На спортивну форму дуже часто наносять назву команд, номера або прізвища гравців, а також інші важливі атрибути та знаки ідентифікації. Об’єднати весь перелік вимог в одному виробі реально тільки при індивідуальному пошитті, яке з радістю виконає фабрика з пошиття спортивного одягу “Мануфактура одягу”.

Замовити пошиття спортивного одягу в Києві та Україні

Наша фабрика пропонує виготовлення спортивної форми для будь-яких видів спорту та заходів. Весь процес відбувається в кілька етапів і починається з розробки дизайну. Ви можете запропонувати нам уже готовий, або ж доручити розробку нам з урахуванням ваших побажань за кольорами, логотипами та іншими важливими нюансами.

Після того як дизайн узгоджений ми підбираємо тканини і приступаємо до розкрою та розкладки лекал. Від правильності виконання цих технологічних процесів залежить наскільки спортивна форма буде зручною. Одним з цікавих і важливих етапів є виготовлення зразків, після чого ви можете оцінити вироби в готовому вигляді та внести необхідні зміни.

І нарешті – безпосередньо пошиття спортивної форми та нанесення зображень. Ми можемо запропонувати як друк на тканині різними методами (шовкографія, термопереніс), так і вишивку. Наші фахівці підберуть оптимальний варіант для будь-якої спортивної форми.

Мануфактура одягу – фабрика з пошиття спортивного одягу в Україні, яка має в своєму розпорядженні професійне обладнанням, кращих фахівців і може похвалитися величезним досвідом в сфері виробництва одягу. Завдяки чому ви отримаєте своє замовлення в короткі терміни.

Замовляйте пошиття спортивного одягу у нас і будьте самими стильними на стадіоні, в спортзалі і серед суперників.