Дорослі та самодостатні люди, що працюють в офісах не завжди до кінця розуміють, що строгий дрес-код – це не просто примха керівництва. Звичні джинси, светри і картаті сорочки в діловому світі виглядають недоречно. Але одягнути всіх співробітників в єдиному стилі і при цьому зберегти індивідуальність досить складно. Тут кращим рішенням стане індивідуальний пошив офісного одягу, який буде одночасно комфортним і дозволить виглядати презентабельно кожному співробітнику.

Стильний і комфортний офісний одяг

Офісний одягУ різних компаніях різні правила дрес-коду. Деякі обходяться просто рекомендаціями щодо зовнішнього вигляду, інші ж диктують суворі правила або вдаються до пошиття єдиної форми. Це дозволяє сформувати певний стиль для всіх співробітників і виділити компанію серед конкурентів. “Мануфактура одягу” – це можливість замовити офісну уніформу для різних фахівців і тим самим створити комфорт працівникам незалежно від роду діяльності.

Для кого ж знадобитися пошив офісного одягу на замовлення?

  1. Банки. Костюми з штанів, піджаків, жилетів, а також строгі сарафани та сукні цілком підійдуть в якості офісного одягу. Такі комплекти стануть не просто нудною і сірою формою, якщо до них додати стильний аксесуар у вигляді краватки або хустинки в корпоративних кольорах.
  2. Юридичні та нотаріальні контори. В даному випадку краще віддати перевагу максимально суворим консервативним фасонам та стриманим кольорам. А підкреслити індивідуальність допоможуть логотипи або шеврони.
  3. IT-компанії. Єдина уніформа в даному випадку більше потрібна для згуртування колективу. А ще приємно, коли клієнти і гості бачать охайних співробітників в строгій формі.

Це далеко не повний перелік професій, яким підійде діловий стиль. Адже навіть відділ продажів великих і маленьких компаній можна одягнути в єдину уніформу. Так що на практиці всі професії, пов’язані з роботою в офісі можуть замовити пошиття офісного одягу.

Виготовлення офісних одягу: висока якість в деталях

Пошиття офісного одягуЯкщо взяти ділові костюми, брюки і блузи з звичайного магазину, то вони не завжди відповідають вимогам співробітників і стилю компанії. Знайти підходящий варіант, як і одягнути всіх співробітників зі смаком вкрай складно. Тому в компанії “Мануфактура одягу” ви можете замовити як строгий офісний одяг, так і більш розслаблені варіанти для щоденного використання в офісі.

Ми відповідально підходимо до процесу виготовлення одягу і пропонуємо широкий вибір якісних тканин і фурнітури, щоб уніформа зберігала презентабельний вигляд якомога довше.

Виготовлення одягу відбувається в кілька етапів. Спочатку розробляється дизайн уніформи і в цьому процесі важлива співпраця наших дизайнерів з вами. Тоді вдається досягти повного розуміння всіх вимог клієнта. Також ми можемо відшити офісний одяг по вже готових зразках.

Після того як дизайн узгоджений, обрані тканини і фурнітура починається таїнство технічних процесів – розкрій і розкладка лекал, від якості виконання яких залежить посадка блуз, спідниць, піджаків і жилетів.

Щоб оцінити уніформу можна замовити пошиття пробних зразків. Тільки після цього етапу можна прийняти остаточне рішення з пошиття всієї партії.

Замовити пошиття офісного одягу в Києві та Україні

Проявити турботу про репутацію власного бізнесу можна за допомогою оригінальної і якісного одягу для співробітників. Наша фабрика по пошиттю офісного одягу в Україні допоможе вам розробити дизайн і зшити партію офісних комплектів. Також ми зможемо нанести логотипи будь-яким способом на вибір (друк, вишивка).

Пильну увагу ми приділяємо якості тканин, а це значить що працівники будуть виглядати не просто красиво, але ще й почувати себе комфортно. Також ми підберемо цікаві аксесуари, які прикрасять комплект форми і стануть важливим елементом корпоративного стилю.

Замовляйте пошив офісного одягу у нас і ставайте кращими для клієнтів.