Будь-який медичний заклад – це в першу чергу його працівники. Медсестри і хірурги, лаборанти і лікарі в силу великої відповідальності за життя людей повинні бути не тільки професіоналами, але і виглядати гідно. Допоможе в цьому правильно підібраний медичний одяг, який не просто здатний ідентифікувати фахівця, але дозволить йому почувати себе комфортно в будь-яких ситуаціях.

Сьогодні на ринках і в магазинах є чимало варіантів уніформи для медпрацівників. Але цей одяг не завжди відповідає вимогам самих працівників та медичних установ. А ось індивідуальний пошив медичного одягу в компанії “Мануфактура одягу” допоможе вирішити цю проблему і забезпечить всіх співробітників оригінальною, якісною та зручною уніформою.

Стильні халати і костюми для медичних працівників

 Медичний одягІндивідуальний пошив одягу для медиків вимагає особливого підходу. Адже уніформа для медиків повинна відповідати певним санітарним і гігієнічним нормам. Врахувати всі тонкощі професії та створити красиві і одночасно надійні халати і костюми допоможуть фахівці в “Мануфактурі одягу”.

Отже, кому може знадобитися медичний одяг?

  • співробітникам медичних центрів;
  • лікарям клінік;
  • фахівцям салонів краси;
  • лікарям швидкої допомоги;
  • фармацевтам.

Незалежно від спеціалізації, існують особливості виробництва одягу для медпрацівників:

  • халати і костюми повинні бути акуратними і мати гарний зовнішній вигляд. Це пряме свідчення ставлення до роботи лікарів, медсестер та інших фахівців;
  • тканини повинні бути одночасно якісними і поєднувати в собі натуральні і синтетичні волокна. Це забезпечує стійкість до забруднень і зберігає презентабельність одягу на довгий час;
  • одяг не повинен перешкоджати свободі рухів або викликати дискомфорт і дозволяти лікарям виконувати необхідні маніпуляції.

Звичайно, форма одягу залежить від посади і обов’язків фахівця, статі, сезону та типу установи. Наприклад форма лікаря-хірурга буде істотно відрізнятися від форми працівника швидкої допомоги. Адже робота останнього пов’язана з перебуванням в різних умовах (вулиця, карета швидкої допомоги), тому і одяг має бути відповідним.

Пошиття медичного одягу на замовлення: досконалість для професіоналів

Пошиття медичного одягуВтомилися від нудних одноманітних фасонів білих халатів і костюмів? Хочеться бути оригінальними і водночас модними? Фахівці компанії “Мануфактура одягу” розуміють всю відповідальність за стиль медпрацівників і пропонують виготовлення якісної медичної уніформи на будь-який смак.

Ми можемо не тільки виготовити партію халатів або костюмів по ваших зразках, але і розробити дизайн одягу, яка буде підкреслювати індивідуальність і імідж вашої організації. Пошиття медичного одягу на замовлення відбувається в кілька етапів і починається з розробки дизайну, вибору кольорів і тканин. Ми врахуємо всі ваші побажання і допоможемо підібрати оптимальний варіант комплекту. Це може бути як костюм зі штанами і сорочкою, так і халат. Також цілком можна дозволити пофантазувати фасонами і вибрати комбінацію зі стильного жилета, сорочки або футболки.

Після всіх узгоджень зовнішнього вигляду відбувається розкрій і розкладка лекал. З технологічної точки зору це дуже важливі процеси. Саме від їх правильного виконання буде залежати, як в результаті форма буде сидіти. Щоб побачити одяг і оцінити його в готовому вигляді ми пропонуємо пошиття зразків. На цьому етапі цілком можна поекспериментувати з тканинами, фасонами та фурнітурою.

Після всіх узгоджень відбувається безпосередньо пошиття партії одягу для медпрацівників. Також важливою частиною ідентифікації є використання фірмової символіки. Ми пропонуємо друк вашого логотипу або ініціалів на тканини різними способами, а також у нас доступна вишивка, яка додасть ще більшої оригінальності виробам.

Замовити пошиття медичного одягу в Києві та Україні

Колектив справжніх професіоналів, якими є швачки, закрійники та дизайнери в “Мануфактурі одягу” готові взятися за справу і створити з нуля якісну і стильну форму для медиків Всі ваші побажання будуть враховані, а ми зробимо все, щоб халати і костюми служили довго і радували власників .

Фабрика з пошиття медичного одягу в Україні має в своєму розпорядженні професійне обладнанням для пошиття і нанесення лого, що дозволяє відшивати форму для медпрацівників в короткі терміни.

Вам не обов’язково перебувати в Києві. Всі організаційні питання з задоволенням допоможуть вирішити наші менеджери, а ви отримаєте готові вироби зручним вам способом в будь-яку точку України.