Корпоративний стиль має велике значення незалежно від масштабів компанії. І великі світові корпорації і маленькі кав’ярні потребують власного стилю, який допоможе не тільки виділитися серед інших, але й стати впізнаваними для клієнтів. Зробити це без особливих зусиль допоможе корпоративний одяг. Фірмові кольори, логотипи і стильні фасони є візитною карткою вашої компанії, а співробітникам дарують відчуття причетності до великої спільної справи.

Кращим рішенням зробити свій бізнес впізнаваним стане пошиття корпоративного одягу, який дуже просто замовити в компанії “Мануфактура одягу”. Наші фахівці не тільки готові пошити партію уніформи, а й нанести логотипи, придумати дизайн, кольори та підібрати оптимальні матеріали. Весь процес від ідеї до створення ми повністю можемо взяти на себе, або ж допомогти вам на будь-якому з етапів.

Стильний корпоративний одяг – важлива частина іміджу будь-якої компанії

Корпоративний одягФорма для персоналу – це не просто штани, футболки, фартухи або жилети з логотипами. Це ціле “послання” і для оточуючих і для персоналу всередині компанії.

  1. Пошиття одягу виконується в корпоративних кольорах, а це значить, що буквально за пару секунд відвідувач може ідентифікувати, що перед ним фахівець банку, офіціант або кур’єр.
  2. Логотип компанії найкрасномовніше говорить про те, що людина є співробітником конкретної фірми. Його можна нанести різними способами або вишити.
  3. Весь одяг має певну стилістику. Одні компанії віддають перевагу гарним футболкам-поло, а для інших більше підходять костюми із штанів і сорочки або плаття.

Звичайно форма одягу може залежати від сезону, статі і навіть спеціальності, але в будь-якому випадку клієнтам це дозволяє легко визначати хто перед ним – продавець торгового залу або вантажник.

Крім того, завжди приємно, коли до тебе підходить співробітник в стильному корпоративному одязі, а не в звичайних джинсах і футболці. Це відразу говорить про репутацію компанії, про її імідж і ставлення до клієнтів. Лояльність клієнтів до фірми підвищується, їм приємно та легко користуватися послугами або купувати товари.

Також чимало переваг пошиття корпоративного одягу дає і співробітникам компанії. По-перше не треба думати, що одягати або витрачатися на одяг згідно дрес-коду. По-друге, одяг з урахуванням специфіки умов праці робить роботу комфортною і приємною. І звичайно ж наостанок, всі співробітники мають завжди презентабельний вигляд, що додає впевненості в собі та підвищує самооцінку.

Виготовлення корпоративного одягу: ваш стиль – наше натхнення

Пошиття корпоративного одягуПеред тим як замовити пошиття корпоративного одягу, необхідно розробити цілу стратегію з послідовності дій. Це дозволить отримати по-справжньому якісну і красиву уніформу.

Перше, що треба зробити – це вивчити умови роботи кожної групи співробітників. Наприклад одяг монтажника гіпсокартонних систем буде істотно відрізнятися від одягу менеджера або касира. Для виготовлення уніформи робітничих професій знадобляться міцні тканини та зовсім інший підхід до пошиття, ніж до уніформи обслуговуючого персоналу.

На наступному етапі розробляється дизайн. У вас можуть бути власні ідеї, які ми із задоволенням втілимо. Також можна скористатися послугами нашого дизайнера, який майстерно обіграє корпоративні кольори та логотип.

Розкладка лекал, сам пошив – це технологічні процеси, які не завжди цікаві замовнику, але саме від них залежатиме, як форма буде сидіти на співробітниках. А ось один з найцікавіших етапів – це виготовлення зразків корпоративної форми. Можна поекспериментувати з декількома видами тканин або фактур, щоб подивитися на готовий одяг в живу і вибрати найкращий варіант.

І після того, як зразок затверджений, починається фінальний етап пошиття партії. Він може бути здійснений за стандартними розмірами або індивідуальними замірами кожного співробітника.

Замовити пошиття корпоративного одягу в Києві та Україні

Бути оригінальним сьогодні непросто. І кожна поважаюча себе компанія шукає способи виділитися не тільки якістю своєї роботи, але і стильною корпоративною формою.

Компанія “Мануфактура одягу” допоможе в цьому. Талановитий колектив дизайнерів, закрійників та швачок на базі професійного обладнання створять унікальну корпоративну форму, яка буде прикрашати ваших співробітників і створювати правильний імідж великих корпорацій з філією в кожному місті чи маленьких затишних кав’ярень.

Фахівці компанії “Мануфактура одягу” знають все про специфіку уніформи для кожної професії і з задоволенням допоможуть вам стати найстильнішими та найпомітнішими серед сотень тисяч конкурентів.